FHU Transport Dźwigowy Karasiński Andrzej

O Firmie

Nasza firma funkcjonuje na rynku od 1997 roku. Zajmuje się świadczeniem usług sprzętem specjalistycznym takim jak: żurawie samojezdne, podnośniki koszowe, dźwigi, podesty samojezdne, podesty samojezdne przegubowo-teleskopowe. W trakcie obecności na rynku zyskaliśmy miano wiarygodnego partnera i rzetelnego wykonawcy.

Oferujemy szeroki katalog usług, które realizujemy przy pomocy specjalistycznego sprzętu, który posiadamy. Nasz sprzęt posiada podwozia szosowe i terenowe.

Naszymi atutami są:

  • Różnorodny park maszynowy;
  • Wykwalifikowana kadra;
  • Doświadczenie;
  • Atrakcyjne ceny;
  • Rzetelne wykonanie.

Nasz sprzęt wykorzystywany jest w budownictwie, do prac przeładunkowych, montażowych, do pracy na wysokościach a także w energetyce. W ofercie posiadamy żurawie o udźwigach do 40 ton, podnośniki koszowe o wysokościach podnoszenia do 28 metrów oraz podesty samojezdne spalinowe i elektryczne - nożycowe i przegubowe, terenowe podnoszące maksymalnie do 26 metrów, żurawie wieżowe, wózki widłowe, ładowarki teleskopowe oraz autolawetę do przewozu maszyn budowlanych - ładowność 15 ton.

Zapewniamy Państwu usługi na najwyższym poziomie, terminowo i profesjonalnie. Zatrudniamy fachową kadrę operatorów. Solidnie wykonujemy każde zlecenie, według indywidualnych potrzeb klienta.

Oferujemy fachowe doradztwo i rabaty przy pracach długoterminowych.

Zapraszamy do współpracy.


Główna O Firmie Oferta Galeria Nasz sprzęt Kontakt


Polityka cookies